avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 263 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare cu salariu. ...

Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare cu salariu.
Bună ziua , dacă la pensie la 52 ani de la stat cu reducere vârsta standard de pensionare, pot cumula acesta pensie cu venituri din salarii din privat ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:31, 22 August 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Puteti cumula acesta pensie cu veniturile din salarii din privat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumul pensie cu salariu sunt pensionar am 52 ani pensie cu reducerea ... papacostas papacostas Cumul pensie cu salariu Sunt pensionar am 52 ani pensie cu reducerea varstei standard de pensionare. Doresc sa ma angajez în privat .Pot cumul pensia cu ... (vezi toată discuția)
Cumul pensie cu salariu dacă am iesit la pensie la 52 ani cu ... papacostas papacostas Cumul pensie cu salariu Dacă am iesit la pensie la 52 ani cu reducerea vârstei standard de pensionare după 34 ani de cotizație in grupa 1 si specială, ... (vezi toată discuția)
Cumul pensie cu salariu pensia cu reducerea vârstei standard ... papacostas papacostas Cumul pensie cu salariu Pensia cu reducerea vârstei standard de pensionare poate fi cumulata cu salariu în privat? (vezi toată discuția)