Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare cu salariu. ...

Cumul pensie reducerea varstei standard de pensionare cu salariu.
Bună ziua , dacă la pensie la 52 ani de la stat cu reducere vârsta standard de pensionare, pot cumula acesta pensie cu venituri din salarii din privat ?
Puteti cumula acesta pensie cu veniturile din salarii din privat.