Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna dimineata, Programul IMM INVEST PLUS 2022 spun ca ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna dimineata, Programul IMM INVEST PLUS 2022 spun ca s-a deschis ...

Buna dimineata,

Programul IMM INVEST PLUS 2022 spun ca s-a deschis de pe data de 12.09.2022 si este accesibil pana la sfarsitul anului, dar inca nu se poate face solicitari online,,,site ul imm spune ca " Programele guvernamentale de garantare nu mai pot fi accesate după data de 30 iunie 2022, ora 19:00, ca urmare a expirării Cadrului temporar de sprijinire a economiei în contextul epidemiei COVID-19.

Vă rugăm să urmăriți comunicările publice pentru a fi la curent cu noile măsuri de ajutor de stat, aflate în pregătire. Mulțumim!"

Nu este deschisa platforma inca?...stie cineva?...sau unde trebuie sa fac solicitarea?

multumesc
ionela11, utilizator