Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Buna ziua, Am pierdut un proces pe fond, nu am facut ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Buna ziua, Am pierdut un proces pe fond, nu am facut apel si ...

Buna ziua,

Am pierdut un proces pe fond, nu am facut apel si trebuie sa platesc onorariul partii adverse. Unde se plateste acest onorariu? Avocatul meu m-a trimis la serviciul de impozite si taxe al primariei insa cei de acolo au spus ca nu se achita la ei.

Multumesc!
Buna ziua, depinde cine este partea adversa: persoana fizica/juridica, de drept public/privat.
Buna ziua.

Intimat PRIMARUL MUNICIPIULUI CONSTANTA - DIRECTIA GENERALA POLITIA LOCALA

Multumesc!