Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua mă poate ajuta și pe mine cineva să-mi ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua mă poate ajuta și pe mine cineva să-mi spună ce ...

Bună ziua mă poate ajuta și pe mine cineva să-mi spună ce decizie/ lege este asta:

decizie nr 570/a/2006 , 660/2006

Mulțumesc frumos
Decizia CCR .606 din 21 septembrie 2006 referitoare la excepţia de neconstituţionalitate a dispoziţiilor art. 10 alin. (1) şi (2) din Ordonanţa Guvernului nr. 105/1999 privind acordarea unor drepturi persoanelor persecutate de către regimurile instaurate în România cu începere de la 6 septembrie 1940 şi până la 6 martie 1945 din motive etnice

Cealaltă la ce se refera.