Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Vreau sa va intreb daca va ocupati si de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Vreau sa va intreb daca va ocupati si de litigii intre ...

Buna ziua!
Vreau sa va intreb daca va ocupati si de litigii intre proprietari si Asociatia de proprietari din bloc.
Va multumesc!
Bună ziua.

În această comunitate, avocații înscriși vă dau sfaturi juridice, în funcție de competența și specializarea fiecăruia. Cred că acest gen de litigii există în portofoliul majorității avocaților de aici, inclusiv a subsemnatului.
Dvs. aveți posibilitatea de a vă găsi un avocat aici sau puteți căuta pe Tabloul Avocaților din Baroul aflat în raza localității dvs. de domiciliu - puteți căuta pe [ link extern ]

Cu stimă,
av. Hulea Ionuț-Marius
„Hulea Ionuț-Marius” - Cabinet de Avocat, Avocat
În.principiu litigiile menționate de dvs nu necesita o specializare deosebita astfel încât marea majoritate a avocaților , civilisti"va pot reprezenta într o astfel de speta.Succes.
Bună ziua!
Da, daca vă interesează o colaborare, puteți să mă contactați!
Multumesc pentru raspuns!