avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Vreau sa va intreb daca va ocupati si de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Vreau sa va intreb daca va ocupati si de litigii intre ...

Buna ziua!
Vreau sa va intreb daca va ocupati si de litigii intre proprietari si Asociatia de proprietari din bloc.
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Magda Ghe , utilizator 10:42, 5 Octombrie 2022
Bună ziua.

În această comunitate, avocații înscriși vă dau sfaturi juridice, în funcție de competența și specializarea fiecăruia. Cred că acest gen de litigii există în portofoliul majorității avocaților de aici, inclusiv a subsemnatului.
Dvs. aveți posibilitatea de a vă găsi un avocat aici sau puteți căuta pe Tabloul Avocaților din Baroul aflat în raza localității dvs. de domiciliu - puteți căuta pe [ link extern ]

Cu stimă,
av. Hulea Ionuț-Marius
Ultima modificare: Joi, 29 Septembrie 2022
„Hulea Ionuț-Marius” - Cabinet de Avocat, Avocat
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
În.principiu litigiile menționate de dvs nu necesita o specializare deosebita astfel încât marea majoritate a avocaților , civilisti"va pot reprezenta într o astfel de speta.Succes.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună ziua!
Da, daca vă interesează o colaborare, puteți să mă contactați!
Multumesc pentru raspuns!
Multumesc pentru raspuns!

Alte discuții în legătură

Buna ziua! vreau sa va intreb daca exista la tribunal o instanta ... Magda Ghe Magda Ghe Buna ziua! Vreau sa va intreb daca exista la tribunal o instanta speciala pentru litigiile intre proprietari(locatari) si Asociatia de proprietari sau intre ... (vezi toată discuția)
Solicit avocat Niță Valentin Cătălin Niță Valentin Cătălin Bună ziua! Am un dosar pentru conducerea sub influenţa alcoolului sau a altor substanţe, urmează în luna octombrie sa am ședința în fața instanței ... (vezi toată discuția)
Imi puteti recomanda un avocat specializat in malpraxis din bucuresti, ... Gabri.ela461 Gabri.ela461 Imi puteti recomanda un avocat specializat in malpraxis din Bucuresti, va rog? (vezi toată discuția)