avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 448 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Imi puteti recomanda un avocat specializat in ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Imi puteti recomanda un avocat specializat in malpraxis din Bucuresti, ...

Imi puteti recomanda un avocat specializat in malpraxis din Bucuresti, va rog?
Bună seara.

Lucrez în domeniul răspunderii civile delictuale (accidente rutiere, accidente de muncă, malpraxis). Dacă doriți, putem discuta despre speța dvs.

Cu stimă,
Av. Hulea Ionuț-Marius

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, În urmă cu două săptămîni, mașina mea a fost ... Andrei Mladen Andrei Mladen Bună ziua, În urmă cu două săptămîni, mașina mea a fost avariată de un copac căzut. Am dovada (procesul verbal) de la poliție, nota de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am și eu nevoie de un avocat deștept sa mi se alăture ... Cosmin0818 Cosmin0818 Buna ziua. Am și eu nevoie de un avocat deștept sa mi se alăture într-un proces civil în proporție de 100 câștigat , trebuie doar sa vedem cat pot lua ... (vezi toată discuția)
Buna ziua În 2019 fratele meu a decedat într-un accident rutier ... FlaviusC. FlaviusC. Buna ziua În 2019 fratele meu a decedat într-un accident rutier ce-l vinovat a cerut o expertiză care trebuia sa fie gata într-e 1 și 15 aprilie am ... (vezi toată discuția)