Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în data de 11.10 ...

Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în data de 11.10 este prima zi la noul loc de muncă? Cu ce data trebuie sa închei la actualul loc de muncă pentru a avea continuitate? Dna nu știe ce data sa noteze, demisia se face cu acordul partilor. Va mulțumesc
Tot 11.10.
O sa fie 11.10-data incetare contract... si 11.10, data incepere contract...