avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 645 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în data de 11.10 ...

Bună ziua! Cum sa procedez în cazul în care în data de 11.10 este prima zi la noul loc de muncă? Cu ce data trebuie sa închei la actualul loc de muncă pentru a avea continuitate? Dna nu știe ce data sa noteze, demisia se face cu acordul partilor. Va mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 13:12, 3 Octombrie 2022
Tot 11.10.
O sa fie 11.10-data incetare contract... si 11.10, data incepere contract...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schmbare loc de munca alexandra.das alexandra.das Momentan lucrez dar din motiv ca mi s-a redus salarul prea mult am depus cv-uri si la alte firme. Intre timp am fost chemata la un interviu iar in caz ca sunt ... (vezi toată discuția)
Reîntoarcerea la locul de munca din concediu creștere copil Dana.m. Dana.m. Buna seară va rog sa ma ajutati cu un sfat in situatia mea: sunt in concediu pentru cresterea copilului si as dori sa ma întorc la locul de munca. Copilul ... (vezi toată discuția)
Incetare contract de munca decs decs Buna ziua, As vrea sa inchei contractul de munca pe care il am cu actualul angajator, va rog sa ma ajutati cu clarificari juridice privind modul in care ... (vezi toată discuția)