Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua,va rog sa mi scrieți unde și ce demersuri ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua,va rog sa mi scrieți unde și ce demersuri trebuie ...

Bună ziua,va rog sa mi scrieți unde și ce demersuri trebuie făcute pentru a primi cardul cu cei 250lei pe care l primesc cei cu pensiile mici.Fratele meu este pensionar din mai anul curent și nu l a primit nici acum.
La Ministerul Muncii.