Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru incadrarea ...

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru incadrarea unui muncitor necalificat angajat in industria de prelucrarea lemnului.
Multumesc!
Cod COR 9329 Muncitori necalificati in industria prelucratoare neclasificati in grupele de baza anterioare
Multumesc!