avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru incadrarea ...

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un cod cor pentru incadrarea unui muncitor necalificat angajat in industria de prelucrarea lemnului.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: abraxaint , utilizator 12:13, 11 Octombrie 2022
Cod COR 9329 Muncitori necalificati in industria prelucratoare neclasificati in grupele de baza anterioare
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare cor MDorinaPopa MDorinaPopa Buna ziua, Intr-o firma de IT, cum incadrati pe post (cod COR) persoanele care se ocupa de CQ (control calitate)? Multumesc! (vezi toată discuția)
Incadrare in cor pentru un muncitor necalificat. MensiS MensiS Buna ziua. As avea si eu o nedumerire. Am o societate care se ocupa cu fabricarea mobilierului si trebuie sa angajez o persoana necalificata, dar cand vreau ... (vezi toată discuția)
De ce calificari am nevoie pentru a putea vinde intr-un magazin de piese auto noi? Eusebiu85 Eusebiu85 Buna ziua, 1. De ce calificari am nevoie pentru a putea vinde intr-un magazin de piese auto noi? 2. Imi puteti spune si codurile COR? Va multumesc din ... (vezi toată discuția)