Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara, Se poate deschide un nou dosar pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara, Se poate deschide un nou dosar pentru modificarea ...

Bună seara,
Se poate deschide un nou dosar pentru modificarea domiciliului minorului?
Minorul este neglijat de părintele rezident, fiind lăsat în grija bunicilor fata de care nu prezinta atașament. Nu vrea sa se ducă la ei când îl duc de la vizita, face foarte urat. Are 3 ani. Mulțumesc.
Se poate urmând sa faceți dovada noilor împrejurări care pot conduce la schimbarea domiciliului.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat