Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Eu si sotul meu ne-am despartit. In august m-a scos ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Eu si sotul meu ne-am despartit. In august m-a scos afara din ...

Eu si sotul meu ne-am despartit. In august m-a scos afara din casa cu copilul cel mic in brate. Momentan suntem legal casatoriti, a vazut copiii de cate ori a dorit. Acum ameninta ca pune poze cu mine( pe care candva i le-am trimis deoarece era plecat din tara). De asemenea ameninta ca imi va lua copiii, din cauza unor lucruri ce mi s-au intamplat in copilarie.a zis si a si facut, postant discutie dintre mine si el, eu recunoscand anumite lucruri, pe fb. Postarea a fost stearsa
Sunt sanse sa pierd copiii din cauza aceasta? Ma pot apara invreun fel de tot ce face el in prezent?
Multumesc
Contractati servicii avocatiale si construiti redutele de aparare necesare in proces!
Jurdisprudenta le surade mamelor insa nu va culcati pe o ureche si luptati!
Daca foloseste poze indecente, puteti formula plangere penala cf art 226 Cod Penal!

Cu atent aleasă considerație,

Țabrea Alexandru-Nicolae

gi-jane2, moderator
Sunt sanse sa pierd copiii din cauza aceasta?

din care cauza, din ce vi s-a inatmplat in copilarie ?
in realitate, nici nu vrea sa va ia copiii, doar se face.
daca aveti cu ce ii intretine si unde sa locuiti, nu are nicio sansa.
Va apărați angajându- va avocat și actionand în funcție de susținerile și acțiunile soțului.Pastrati capturi cu mesajele de amenințare șantaj vor fi utile în proces..Inițiați.procesul de divorț nu mai așteptați..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat