Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din functia ...

Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din functia manager transport?
Se formulează o cerere prin care se anunta ca începând cu data de .....va dati demisia din acea functie.