avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din functia ...

Buna seara. Cum se procedeaza pentru a da demisia din functia manager transport?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 21:34, 16 Noiembrie 2022
Se formulează o cerere prin care se anunta ca începând cu data de .....va dati demisia din acea functie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua sunt angajat la o instituție de stat și dețin și ... Razvanmanager Razvanmanager Bună ziua sunt angajat la o instituție de stat și dețin și funcția de Manager Transport în cont propriu.Întrbarea mea este cum îmi pot da demisia din ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! impreuna cu tatal meu, am deschis o firma de transport ... adinaioana34@icloud.com adinaioana34@icloud.com Buna ziua! Impreuna cu tatal meu, am deschis o firma de transport marfa. Amandoi suntem administratori, avem parti egale, 50/50. In plus, el este si sofer iar ... (vezi toată discuția)
Demisie - calcul preaviz cioc natalia cioc natalia Un salariat a inaintat o cerere (angajatorul astazi 19.09 a primit cererea, iar pe cerere este trecuta data de 18.09, si prin care vrea demisia cu data de ... (vezi toată discuția)