avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 623 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna august, am o ...

Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna august, am o pensie de 1000 lei, am sunat la casa de pensii pentru a întreba de cardul de vaoucer și mi s-a spus că nu sunt pe lista. Ore voi primi acești bani vreodata.
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 16:32, 27 Noiembrie 2022
O sa-i primiti cu siguranta.Dureaza un timp pana sunteti adaugat,dar ii veti primi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eu am iesit la pensie in august anul acesta ,am o pensie de 1000 ... Jaetel Jaetel Eu am iesit la pensie in august anul acesta ,am o pensie de 1000 de lei, am sunat la casa de pensii pentru cardul de vaoucere și mi s-a spus că nu sunt pe ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, vreau sa va pun o întrebare în legătură cu alimentarea ... BarbuViorica BarbuViorica Bună ziua, vreau sa va pun o întrebare în legătură cu alimentarea cardului de alimente. Sunt pensionară am ieșit la pensie anticipat parțial cu data de ... (vezi toată discuția)
Pensia de invaliditate gradul 2 ContSters354748 ContSters354748 buna ziua. astazi am primit raspunsul de la casa de pensii unde dupa un stagiu de cotizare de 1an 6 luni si 6 zile a venit decizia cu pensia de invaliditate ... (vezi toată discuția)