Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna august, am o ...

Eu am ieșit la pensie de invaliditate, în luna august, am o pensie de 1000 lei, am sunat la casa de pensii pentru a întreba de cardul de vaoucer și mi s-a spus că nu sunt pe lista. Ore voi primi acești bani vreodata.
O sa-i primiti cu siguranta.Dureaza un timp pana sunteti adaugat,dar ii veti primi.