Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună! Lucrez într-o firmă de automotive. Mâine,30 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună! Lucrez într-o firmă de automotive. Mâine,30 noiembrie ...

Bună! Lucrez într-o firmă de automotive. Mâine,30 noiembrie sunt solicitat să merg la lucru în contul zilei de vineri,02.12. Dacă nu voi merge voi fi pontat nemotivat. Puteți să -mi spuneți dacă e legal?
3o noiembrie este zi de sarbatoare legala în care nu se lucrează.