Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... pot sa accesez cursurile de pe inteligo prin contul de ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

pot sa accesez cursurile de pe inteligo prin contul de pe avocat ...

pot sa accesez cursurile de pe inteligo prin contul de pe avocat net?
Bună ziua,

Nu. Nu se pot accesa prin intermediul conturilor avocatnet.ro. E nevoie de un cont inteligo.ro.

Mulțumesc.