Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă am cumpărat o casa impreuna cu soțul,suntem ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă am cumpărat o casa impreuna cu soțul,suntem trecuți ...

Dacă am cumpărat o casa impreuna cu soțul,suntem trecuți amândoi pe contract,plătim amândoi impozit său doar unul dintre noi
Cum va înțelegeți dvs.
Oricum, veniturile din munca sunt bunuri comune.
~ Conținut șters la cerere ~