Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Deducere suplimentara aplicabila din 2023
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Deducere suplimentara aplicabila din 2023

Buna ziua. Va rog sa imi spuneti daca pt deducerea suplimentara de 100 de lei care se aplica din 2023 cu conditia ca sa fie inscris copilul intr-o unitate de invatamant se iau in calcul si adeverintele aduse de la gradinita sau cresa, sau doar cele de la scoala?
se iau in calcul si adeverintele aduse de la gradinita sau cresa.