avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2, pensia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2, pensia de 1000, lei as ...

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2,pensia de 1000 lei as dori să știu dacă primesc ajutorul de 1400 lei pentru caldura, precizez că nu sunt titular pe domiciliu unde locuiesc. Vă mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 18:03, 5 Ianuarie 2023
Veti primi ajutorul
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. as dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de ... Jaetel Jaetel Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de încălzire de la stat, menționez că sunt pensionar de invaliditate de muncă și locuiesc ... (vezi toată discuția)
Asociatie de proprietari. intrebare : dacă intr-un apartament ... constantaciobanu70@gmail.com constantaciobanu70@gmail.com Asociatie de proprietari. Intrebare : Dacă intr-un apartament locuiesc 2 pensionari ,soția are o pensie de 1700 lei iar sotul o pensie de 2.500 lei , ... (vezi toată discuția)
Buna seara ! pensia invaliditate gradul 3 este considerata indemnizatie ... Lala1977 Lala1977 Buna seara ! Pensia invaliditate gradul 3 este considerata indemnizatie sociala?Mentionez ca am lucrat 16 ani si 7 zile ( 2006_ 2022,, si ceva zile si in 2002) ... (vezi toată discuția)