Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2, pensia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2, pensia de 1000, lei as ...

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2,pensia de 1000 lei as dori să știu dacă primesc ajutorul de 1400 lei pentru caldura, precizez că nu sunt titular pe domiciliu unde locuiesc. Vă mulțumesc.
Veti primi ajutorul
[ link extern ]