Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara Daca m am casatorit in piatra neamt, pot ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara Daca m am casatorit in piatra neamt, pot divorta la ...

Buna seara
Daca m am casatorit in piatra neamt, pot divorta la notar in alt oras din tara?
E competent notarul de la locul casstoriei sau la ultimul domiciliu comun al sotilor.