Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Exista vreo lege publicata în Monitorul oficial, ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Exista vreo lege publicata în Monitorul oficial, privind vaccinarea ...

Exista vreo lege publicata în Monitorul oficial, privind vaccinarea obligatorie la copii?
OG nr.53/ 2000 o gasiti aici; [ link extern ]
De mai mult timp este in dezbatere publica o lege a vaccinarii. O gasiti aici; [ link extern ]

POPA GHEORGHE a scris:

OG nr.53/ 2000 o gasiti aici; [ link extern ]
De mai mult timp este in dezbatere publica o lege a vaccinarii. O gasiti aici; [ link extern ]

Știu ca a fost adoptata în una din camere dar nu știu dacă exista vreo forma finala publicata în Monitor.
Mulțumesc de răspuns.
vivi23ro, utilizator