avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legislația muncii Bună ziua! Lucrez in sistemul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legislația muncii Bună ziua! Lucrez in sistemul bugetar. Dacă ...

Legislația muncii
Bună ziua! Lucrez in sistemul bugetar. Dacă trec de la o categorie inferioară la una superioară se păstrează gradația?
Ex: Am categoria 1 gradația 5 .
Trecând la 1A se păstrează gradatia?

Alte discuții în legătură

Incadrare personal contractual ContSters72755 ContSters72755 As dori sa stiu cum se face incadrarea personalului contractual. O sa va dau un ex ca sa intelegeti. De ex pentru functia de muncitor calificat I, cata ... (vezi toată discuția)
Decizia Îccj nr. 51/11.11.2019 cu privire la salarizarea la nivel maxim Mihaiii2017 Mihaiii2017 Buna ziua, Am citit pe www.prolex.ro despre Decizia ÎCCJ nr. 51/11.11.2019 cu privire la salarizarea la nivel maxim a polițiștilor. ÎCCJ a pronunțat ... (vezi toată discuția)
Salarizare zaharia_luminita1 zaharia_luminita1 Sunt angajata cu contract de munca intr o primarie acum sunt incadrata pe o functie de executie ,consilier grad profesional 1A gradatie 5 , sunt la maxim? S ... (vezi toată discuția)