Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie de urmas
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie de urmas

Persoanele care sunt in proces de divort pot beneficia de pensie de urmas daca procesul nu a fost finalizat. Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Procesul de divort, poate fi continuat si de mostenitori.
Pensie de urmas dupa cine , daca se afla in divort ?
Cornel Vasile, Consilier juridic
dupa sot ca ii e sot pana la pronuntarea instantei pe divort,
Pensia de urmas se obtine dupa deces ...nu in timpul casatoriei