avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 256 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sunt intr-un proces de mostenire cu o persoana in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sunt intr-un proces de mostenire cu o persoana in vârsta si cum astea ...

sunt intrun proces de mostenire cu o pers in virsta si cum astea sunt procese ce dureaza va intreb in caz de deces al lui ,procesul cu cine continua? cu mostenitorii lui sau se inchide dosarul
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 10:11, 23 Ianuarie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Cu moștenitorii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ma judec cu un decedat.... 2 procese diferite intr-unul... ContSters232603 ContSters232603 Buna seara... Am un proces cu concubinul meu care intre timp a decedat... si inca se judeca cazul... Nu ar trebui sa se inchida acest caz?... Concubinul meu ... (vezi toată discuția)
Obligativitatea certificatului de mostenitor intr-un proces caprosu caprosu Recent, tatal meu a decedat si, in urma lui au ramas doua procese pe rol. Deoarece nu am realizat dezbaterea succesiunii (o sa dureze ceva timp pana o s-o fac ... (vezi toată discuția)
Executare silita dupa decesul uneia dintre parti verdesu verdesu Tatăl meu a apelat la un executor judecătoresc pentru a pune în executare o decizie definitivă a unei Curți de Apel. Cel asupra căruia s-a îndreptat ... (vezi toată discuția)