Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sunt intr-un proces de mostenire cu o persoana in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sunt intr-un proces de mostenire cu o persoana in vârsta si cum astea ...

sunt intrun proces de mostenire cu o pers in virsta si cum astea sunt procese ce dureaza va intreb in caz de deces al lui ,procesul cu cine continua? cu mostenitorii lui sau se inchide dosarul
Cu moștenitorii.