Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Club de copii cu personalitate juridica
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Club de copii cu personalitate juridica

Buna seara!
Va rog, ce demers trebuie urmat pentru a deține un club de copii cu personalitate juridică? De asemenea, va rog, ce coduri caen sunt necesare?
Va mulțumesc frumos!!
george-neagu, moderator
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa precizati concret obiectul/activitatea clubului de copii ,deoarece exista mai multe activitati pentru copii -cu afectiuni,etc
Va mulțumesc frumos pentru răspuns!! Activitățile la care mă gândesc sunt activități recreative și de tip ateliere. Ateliere de robotica in mod deosebit.

ynocentta a scris:

Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa precizati concret obiectul/activitatea clubului de copii ,deoarece exista mai multe activitati pentru copii -cu afectiuni,etc