avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 395 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Club de copii cu personalitate juridica
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Club de copii cu personalitate juridica

Buna seara!
Va rog, ce demers trebuie urmat pentru a deține un club de copii cu personalitate juridică? De asemenea, va rog, ce coduri caen sunt necesare?
Va mulțumesc frumos!!
Ultima modificare: Duminică, 29 Ianuarie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: IoanaAdochiei , utilizator 23:07, 29 Ianuarie 2023
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa precizati concret obiectul/activitatea clubului de copii ,deoarece exista mai multe activitati pentru copii -cu afectiuni,etc
Va mulțumesc frumos pentru răspuns!! Activitățile la care mă gândesc sunt activități recreative și de tip ateliere. Ateliere de robotica in mod deosebit.

ynocentta a scris:

Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa precizati concret obiectul/activitatea clubului de copii ,deoarece exista mai multe activitati pentru copii -cu afectiuni,etc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Înființare "cresa" DayM DayM Bună ziua. Am un SRL pe cod caen Alte forme de invatamant nca prin care prestez servicii tip ateliere pentru copii. Împreună cu deținătoarea clubului ... (vezi toată discuția)
Autorizari pentru deschidere workshop copii MRH MRH Buna seara. As dori sa stiu, daca se poate, ce coduri Caen ar trebui sa fie prezente in statutul social al unui SRL care deja functioneaza de cativa ani, ... (vezi toată discuția)
Cod caen vanzare prezervative arstanescu arstanescu Buna ziua, Detin o intreprindere individuala ce are ca activitate principala fabricarea de articole handmade (caen1729) dar si 4789, 4791, 4799, caen-uri ... (vezi toată discuția)