Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 salarii ...

Buna ziua ,
Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 salarii compensatorii, ma pot angaja in aceasta perioada fara ca plata acestor salarii sa se suspende?
Da, va puteti angaja fara nicio problema.