avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 salarii ...

Buna ziua ,
Avand in vedere faptul ca beneficiez de 3 salarii compensatorii, ma pot angaja in aceasta perioada fara ca plata acestor salarii sa se suspende?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:14, 1 Februarie 2023
Da, va puteti angaja fara nicio problema.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plata salariilor compensatorii restante la o societate in insolventa. 22021962 22021962 Buna ziua! Am fost disponibilizat in urma concedierii collective incepand cu data de 01.05.2013 urmand a efectua perioada de preaviz pana la 31.05.2013.Pe data ... (vezi toată discuția)
Concediere conf art. 65 ccm dikiss dikiss Buna ziua, Am fost concediata conf art 65 CCM, fara plata salariilor compensatorii pentru faptul ca in CCM la nivel de unitate este stipulat ca plata ... (vezi toată discuția)
Salarii compensatorii andreeadee andreeadee Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu câteva sfaturi In legatura cu următoarea situație: Tocmai am fost anunțați la locul de munca că activitatea va fi ... (vezi toată discuția)