avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 668 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am și eu o problema,cum s-a putut elibera ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am și eu o problema,cum s-a putut elibera un titlu ...

Bună ziua am și eu o problema,cum sa putut elibera un titlu de proprietate pe 63 de ari in 1994tinand cont că în 1992 pe procesul verbal de punere în posesie a fost pus cu 36 de ari?nu sunt acte precum ar fi cumpărat sau uzucapiunea e imposibila
Cel mai recent răspuns: micky290597 , utilizator 16:52, 11 Februarie 2023
Sa nu fie cumva o eroare de tastare, sa fi fost inversate cifrele?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Situatie fara iesire? mia26maria mia26maria detin un teren intravilan de 10 ari dat cu legea 18, in 1991.Acum 3 ani l am intabulat, insa cel care a facut masuratorile, a trecut terenul doar jumatate din ... (vezi toată discuția)
Rechin imobiliar mia26maria mia26maria Va scriu in speranta ca undeva cineva imi poate da un raspuns..am un teren langa casa unde locuiesc, de 11 ari ,cumparat cu acte de mana in 1992 de mama ... (vezi toată discuția)
Emitere titlu de proprietate SIMIEMI SIMIEMI Buna ziua, am nevoie de ajutorul vostru in urmatoarea problema: in anul 1981 bunicii sotului cumpara casa la tara iar dreptul de folosinta pentru 250 mp li se ... (vezi toată discuția)