Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am și eu o problema,cum s-a putut elibera ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am și eu o problema,cum s-a putut elibera un titlu ...

Bună ziua am și eu o problema,cum sa putut elibera un titlu de proprietate pe 63 de ari in 1994tinand cont că în 1992 pe procesul verbal de punere în posesie a fost pus cu 36 de ari?nu sunt acte precum ar fi cumpărat sau uzucapiunea e imposibila
Sa nu fie cumva o eroare de tastare, sa fi fost inversate cifrele?