Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Buna ziua,referitor la cardurile de energie,as vrea sa ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Buna ziua,referitor la cardurile de energie,as vrea sa stiu,se ...

Buna ziua,referitor la cardurile de energie,as vrea sa stiu,se distribuie persoanelor care au venituri sub 2000 de lei.Se refera la net sau la brut,in calcul intra si bonurile de masa?Eu personal,in mana iau 1700 de lei plus bonuri de masa si locuiesc singura si as vrea sa stiu daca ma incadrez si eu in aceasta categorie.Baiatul meu si nora au adresa pe C.I la mine dar locuiesc in casa lor.Va multumesc.
Buna ziua!
Nu se acorda ajutorul pentru energie persoanelor angajate.
Gasiti detalii complete aici
www.avocatnet.ro/articol_634...
S-au gandit ei ca noi angajatii nu avem nevoie.Noi ne permitem mai multe luxuri.