Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... intabulare teren extravilan Se poate cadastra si ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

intabulare teren extravilan Se poate cadastra si intabula un teren extravilan cu 4 coproprietari ...

Se poate cadastra si intabula un teren extravilan cu 4 coproprietari ?
da