Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Poate fi decontat voucherul?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Poate fi decontat voucherul?

Un angajat (dintr.o institutie publica) prezinta la decontare, in luna 07,2022, un voucher pt care hotelul nu are nici certificat de clasificare, nu se regaseste nici pe site.ul ministerului. Hotelul obtine o nota de clasificare abia in luna 11,2022. Poate fi decontat voucherul ?
george-neagu, moderator