Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... As dori sa introduc o actiune in instanta pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

As dori sa introduc o actiune in instanta pentru denigrarea decedaților ...

As dori sa introduc o actiune in instanta pentru denigrarea decedaților covid îngropați goi in saci de plastic As avea vreo șansă?
DENIGRÁ vb. tr. : a ponegri, a defăima, a discredita.

Cred că v-a jucat feste autocorrect-ul. Ce acțiune doriți să introduceți?
Nu este posibil asa ceva orice acțiune necesita îndeplinirea unor condiții.Daca v -ar fi decedat dvs o ruda și tot era discutabil..Mergeți în audienta la avocații politicieni care și au făcut notorietate în răspândirea unor teorii antivacciniste și conspiraționiste probabil ei o sa va susțină pt reclama...