Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Persoana fizica declarat insolvent în alta tara și ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Persoana fizica declarat insolvent în alta tara și cu firma în România.

Bună ziua ! Dacă sunt ca și persoana fizica declarat insolvent intr-o tara straina ce se poate întâmpla rău in condițiile în care dețin o firma în România fiind administrator unic! Va mulțumesc pentru un eventual răspuns!
george-neagu, moderator