Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce fac cei ce au firme deschise în alte state cu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce fac cei ce au firme deschise în alte state cu capital străin platesc ceva în România?

Ce fac cei ce au firme deschise în alte state cu capital străin,nimic legat de Romania, trebuie sa plătească taxe în Ro,menționez că firma e strict deschisă în străinătate..
Nimic legat de Ro
Mulțumesc pentru Răspuns anticipat
george-neagu, moderator