Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! In luna aprilie copilul implineste 2 ani. ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! In luna aprilie copilul implineste 2 ani. Doresc sa ...

Buna ziua!
In luna aprilie copilul implineste 2 ani. Doresc sa stiu cum se procedeaza pentru depunerea demisiei avand in vedere ca sunt in CCC (am citit legislatia, insa se mentioneaza stimulentul de insertie), cu cat timp inainte se depune demisia.
Multumesc.
faceti cerere de incetare a suspendarii cim si cererea de incetare a cim. oricand doriti.