Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Informatii despre venituri de la Anaf
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Informatii despre venituri de la Anaf

Buna ziua,
pot obtine in mod oficial informatii despre veniturile fostului sot pentru a calcula pensia alimentara obtinuta prin hotarare definitiva?
Dvs nu puteti , dar un executor judecatoresc sau instanta poate.