Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Același loc de munca, aceiasi functie aceiasi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Același loc de munca, aceiasi functie aceiasi pregătire profesională, ...

Același loc de munca, aceiasi functie aceiasi pregătire profesională, dar drepturi diferite.Adica o parte din colegi beneficiază de conditii speciale de munca și o parte nu.Ce trebuie făcut sa beneficieze toți de aceleași drepturi
Sunteti sigur de acest aspect ? Daca da, puteti sesiza CNCD - Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării
Cornel Vasile, Consilier juridic