Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inselatorie filme porno ? Salut, sora mea a fost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inselatorie filme porno ? Salut, sora mea a fost inselata de ...

Inselatorie filme porno ?

Salut, sora mea a fost inselata de catre un individ, sau mai multi, cu regie filme porno, a gasit un anunt pe un site romanesc de anunturi ce promitea bani multi pentru filme porno, astfel s-a dus la casting

Nu a semnat nimic, nu i s-a prezentat niciun contract, este de la tara, credula, deci usor de pacalit....

I s-a comunicat la domiciliul acelui individ, care parea studio, ca trebuie sa dea proba...

Au facut sex 3-4 ore, apoi a fost anuntata ca o sa fie contactata in cazul in care a luat castingul

Nu a mai spus nimeni nimic, ulterior mi-a povestit si a intrat la banuieli, mi-am dat seama ca a fost pacalita si nu a fost niciun casting

Intrebare : cum ii putem actiona pe indivizi pe cale penala ? exista vreo varianta ? sau nu ? va rog sa ma indrumati

Multumesc
Si? De ce ar fi inselatorie? Poate ca este, dar in orice caz asta nu reiese din ce ati scris mai sus.
Mai așteptați,poate primește un contract.
mitabiciclista, utilizator