Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL PREVAZUT LEGAL ...

DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL PREVAZUT LEGAL DE AL PUTEA ANULA) MAI POT ANULA CERTIFICAT DE HANDICAP?
Mai puteti promova o actiune, dar actiunea va fi respinsa ca tardiv depusa.