avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL PREVAZUT LEGAL ...

DACA A TRECUT TERMENUL DE 30 DE ZILE, (TERMENUL PREVAZUT LEGAL DE AL PUTEA ANULA) MAI POT ANULA CERTIFICAT DE HANDICAP?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:25, 20 Februarie 2023
Mai puteti promova o actiune, dar actiunea va fi respinsa ca tardiv depusa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modalitate deschidere proces pentru concediat art.65 bogdandan bogdandan in urma cu doua luni am fost concediat cu art 65.Firma pe care eram angajat a angajat in urma cu putin timp pe cineva cu aceasi titulatura..\"inginer ... (vezi toată discuția)
Termen recurs iulianna18 iulianna18 Buna ziua! am un proces de revendicare imobiliara deschis in 2008. S-au facut 3 expertize, s-a judecat ,s-a rejudecat .In fine .... poveste lunga . Problema ... (vezi toată discuția)
Somaj imediat sau preaviz? Tarzan2012 Tarzan2012 La firma la care sunt angajat se va face concedieri. Trebuie sa mi se spuna ca sunt concediat cu data de.. ( un nr de zile,de exemplu saptamana viitoare luni) ... (vezi toată discuția)