Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, daca am o sentinta prin care am castigat ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, daca am o sentinta prin care am castigat ...

Buna ziua.

O intrebara daca am o sentinta prin care am castigat sa ne mutam in Ungaria dar asta acu trei ani am castigat pot sa ies cu baiatul de 12 ani fara acordul tatalui din tara?
da, nu mai e nevoie de acord.
Multumesc deci trecem la vama fara probleme?
asa ar trebui