Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Semnatura ? Un contract intre doua parti
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Semnatura ? Un contract intre doua parti

Un contract intre doua parti :
stampilat ,semnat olograf se poate combina si cu semnatura digitala in pdf adobe pe acelasi document si este valabil din punct de vedere legal ?
Sau trebuie doar una din variante sa fie pe document ori semnat digital ori stampilat ,semnat olograf ca sa fie legal din punct de vedere juridic?
Mario Bro, utilizator