Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca pentru Olanda, ...

Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca pentru Olanda, stiti cumva ce impozit trb platit in Romania si Olanda.
Impozit pentru ce ? ... taxele si impozitele catre bugetul de stat se platesc in functie de multe aspecte