avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca pentru Olanda, ...

Vreau sa fac o firma de recrutare forta de munca pentru Olanda, stiti cumva ce impozit trb platit in Romania si Olanda.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:30, 17 Martie 2023
Impozit pentru ce ? ... taxele si impozitele catre bugetul de stat se platesc in functie de multe aspecte

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Firma recrutare offshore mircea_arj mircea_arj Buna ziua, as avea si eu o problema:detin o agentie de recrutare pentru plasare forta de munca in strainatate si doresc sa-mi mut afacerea in alta ... (vezi toată discuția)
Taxe pt. contract de munca din marea britanie cu prestarea activitatii pe mare VladLazar VladLazar Buna ziua! In aceasta vara mi-am schimbat locul de munca. Am fost angajat de o agentie de recrutare cu un contract de munca pentru marinari inregistrat in ... (vezi toată discuția)
Plata externa mihai gru mihai gru Buna ziua, Am nevoie de o indrumare va rog pt ca e prima data cand am de aface cu asa ceva. Am de platit suma de 1000 euro unei firme din olanda pt ... (vezi toată discuția)