Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am o intrebare ,am iesit prin pensie anticipata fara ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am o intrebare ,am iesit prin pensie anticipata fara penalizare ...

Am o intrebare ,am iesit prin pensie anticipata fara penalizare in 2021 acum in aprilie 2023 fac 65 de ani si trebuie definitivata pensia ,in contextul stirilor care se vehiculeaza pe tv cu ce se va hotara la finalul lunii martie poate avea o influenta negativa la definitivarea dosarului meu de pensie definitiva ? Va multumesc !
Lsati stitile de la TV ..legea nu se schimba dupa o zi pe alta ..prin urmare, nu veti fi afectat.
Multumesc pentru raspuns !