Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua am depus acum 2 ani dosar la DAGSP Comisia ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua am depus acum 2 ani dosar la DAGSP Comisia de handicap ...

Buna ziua am depus acum 2 ani dosar la DAGSP Comisia de handicap adulti a fost refuzat am facut contestatie la tribunal am castigat au facut ei apel la curtea de apel bucuresti dar surpriza tot eu am castigat cu sentinta finala favorabila mie.Au trecut cele 30 de zile dar nu au puso in aplicare asa ca am apelat la un executor pentru punerea in aplicare dar tribunalul Calarasi amana procesul de aproape un an jumate ,am facut petiti la M J de geaba acum am facut si la presedinte si tribunalu a fost notificat sa dea presedintiei si mie o soluti in cel mai scurt timp ,ce as mai putea face daca nu se rezolva nici asa?
Foarte ciudat!
care este oare motivarea DGASP pentru refuzul emiterii deciziei de handicap ai a platilor conform acestei decizii?
Cabinet individual de avocat „Petrescu C.”, Avocat
Asteptati solutia instantei de judecata