Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca am aflat că nu mi s-a făcut contact de munca ce ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca am aflat că nu mi s-a făcut contact de munca ce pot face ...

Daca am aflat că nu mi sa făcut contact de munca ce pot face să îmi recuperez taxele neplătite?
Buna ziua,
va judecati cu societatea angajatoare.
Sesizati ITM-ul si ANAF-ul.
Cât m ar costa avocatul?
Cornel Vasile, Consilier juridic
onorariile difera de la un avocat la altul ...