avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Aș dori sa știu dacă exista o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Aș dori sa știu dacă exista o instituție care ...

Buna ziua,
Aș dori sa știu dacă exista o instituție care deține date personale pentru parcursul în domeniul muncii între anii 1981-1997 ?! Precizez ca persoana este născută în anul 1961 și nu mai deține nici un act pentru a o ajuta la depunerea dosarului de pensie .
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:49, 3 Aprilie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu exista o instituție care sa dețina datele personale pentru parcursul în domeniul muncii între anii 1981-1997 .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensie anticipata clau_26 clau_26 Buna ziua! Am rugamintea sa ma ajutati cu informatii legate de data la care tatal meu se poate pensiona anticipat. Precizez ca este nascut in octombrie 1961, ... (vezi toată discuția)
Pensie pentru limita de varsta, handicap preexistent calitatii de asigurat anca18 anca18 Buna ziua, Va scriu in numele mamei mele, nascuta pe 14 noiembrie 1961(50 ani impliniti). Lucreaza in campul muncii din 5 mai 1980(31 ani impliniti), din ... (vezi toată discuția)
Sunt femeie, născută la 3dec.1961, lucrez din august 1981 până ... Insuratei1 Insuratei1 Sunt femeie,născută la 3dec.1961,lucrez din august 1981,până în prezent (în acest interval am fost un an în șomaj, apoi de a doua zi de când mi s a ... (vezi toată discuția)