Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Aș dori sa știu dacă exista o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Aș dori sa știu dacă exista o instituție care ...

Buna ziua,
Aș dori sa știu dacă exista o instituție care deține date personale pentru parcursul în domeniul muncii între anii 1981-1997 ?! Precizez ca persoana este născută în anul 1961 și nu mai deține nici un act pentru a o ajuta la depunerea dosarului de pensie .
Multumesc
Nu exista o instituție care sa dețina datele personale pentru parcursul în domeniul muncii între anii 1981-1997 .