Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... ADMINISTRATORUL PUBLIC POATE SEMNA PENTRU PRIMAR ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

ADMINISTRATORUL PUBLIC POATE SEMNA PENTRU PRIMAR ANUMITE DOCUMENTE ...

ADMINISTRATORUL PUBLIC POATE SEMNA PENTRU PRIMAR ANUMITE DOCUMENTE DIN PRIMARIE IN LIPSA ACESTUIA?
Doar în măsura în care a fost împuternicit în acest sens prin dispoziție În rest, înlocuitorul de drept al primarului este viceprimarul.