Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... promovare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

promovare

Poate salariata (personal contractual, functie de executie) aflata in concediu crestrere copil in varsta de pana la doi ani, sa participe la examenul de promovare in grad profesinal imediat superior ?
Daca indeplineste conditiile, poate participa la examenul de promovare.