Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua cum se calculează pensia alimentara dacă ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua cum se calculează pensia alimentara dacă la notar ...

Bună ziua cum se calculează pensia alimentara dacă la notar nu sa cerut nimic tatălui pt a ști ce venit are?
Va adresați instantei pt stabilirea acesteia,urmând ca instanta sa facă demersuri verificări ANAF,adresa angajator etc..