Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum pot afla, data precisă, a pronunțării unui ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum pot afla, data precisă, a pronunțării unui divorț, dosarul, ...

Cum pot afla, data precisă, pronunțării unui divorț, dosarul, motivul, în care cunosc anii, 2006-2007, toate datele personale, ale soției, adresa soților i numele de familie, comun
adresa este București, sector 2.
Mulțumesc..
Ca sa aflați amănunte din dosar va trebui sa obțineți o copie de pe sentința respectiva ,doar dacă ați fost partein.proces, aveți o procura de la una din partile din dosar sau sunteți moștenitor al acestora.In caz contrar nu aveți ce informații sa aflați,oricum fără nr dosar sau nr sentința e dificil trebuie cautat după numele partor în registre etc..