Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... CALITATE PROCESUALA
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

CALITATE PROCESUALA

Am fost chemat in judecata ca parat . Intre timp am instrainat imobilul , nu mai sunt proprietarul imobilului in discutie . In aceasta situatie mai am calitate procesuala ?
Pompilui Avram, utilizator
Depinde de obiectul procesului.
este vorba de intrarea in legalitate cu o constructie fara autorizatie - cale de acces .