avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 437 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Finanțare/ vânzare afacere in franciza- Buna ziua, ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Finanțare/ vânzare afacere in franciza- Buna ziua, tuturor. Știți pe cineva care se ocupa de achiziționarea ...

Buna ziua, tuturor. Știți pe cineva care se ocupa de achiziționarea sau găsirea de investitori pentru o firma care întâmpina dificultăți? Vorbim de un grup de firme cu Locatii in franciza , afectată de pandemie și cu o cifra de afaceri de 22 mil € in 2019 și de 18 mil€ in 2022. Rog contactați in privat. 0722288488

Alte discuții în legătură

Firma cleaning Daniela2172 Daniela2172 va rog frumos daca puteti spuneti-mi ce fel de autorizatii imi trebuie pentru a infiinta o firma de cleaning la domiciliu si pentru societati comerciale si de ... (vezi toată discuția)
Concediere beatedy beatedy Buna ziua, Am si eu o problema: datorita crizei economice, s-a anuntat in firma (firma ce opereaza in industria comertului) concedierea unui numar de ... (vezi toată discuția)
Franciza alicia_8877 alicia_8877 Buna ziua, as dori un raspuns in situatia urmatoare.Daca vreau sa fac o afacere dupa o idee expusa pe internet dar care este in franciza si pastrez ... (vezi toată discuția)